Hayatın karmaşasından, stresinden, yoğun iş temposundan kaçıp sığındığınız evlerinizde bir de gelip temizlik yapmak çok güç değil mi? Yapsanız da içinize sinmiyorsa doğru adrestesiniz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte yaşam alanınızı dilediğiniz gibi temizliyoruz.

Yorucu İşleri Bize Bırakın!

Cam silme, mutfak dolapları temizliği, banyo, küvet tuvalet temizliği gibi ayrıntı yorucu temizlik işlerini titizlikle yapıyoruz. Hiçbir eşyanızın zarar görmeyeceğini ve uzman kadromuzdan memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Evinizin durumu ve boyutuna göre bireysel veya grup olarak ekip yönlendirebiliyoruz.

Kayseri Ev Temizliği Uygulamalarımız

HİZMETLERİMİZ

Uzman kadromuzla değerli müşterilerimize hijyen sunuyoruz!

Neden Biz?

İşte bizi seçmenizi sağayacak sebepler:

Yorumlar

Hizmet almış değerli müşterilerimizin bizim için düşündükleri, işimizi severek yapmamıza yardımcı oluyor.

5/5
Evimde köpek beslediğim için ne kadar temizlediğimi düşünsem de temizlenmiyormuş. Muhteşem iş çıkardığınız için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
Deniz Hanım
5/5
Daireyi sıfır teslim almıştık ve inşaat pisliği olduğu gibi duruyordu. Bizim güzel dairemizi resmen çiçek yaptılar. Siz olmasanız asla bu kadar temizleyemezdim. Ellerinize sağlık!​
Begüm Hanım

Bunları Biliyor Musunuz?

Bir İngiliz elektrik süpürgesi markasının yaptığı araştırmaya göre kadınların ömürlerinin 1,5 yılı temizlik yaparak geçirdiğini biliyor muydunuz.Aynı araştırma erkekler için bu rakamın yarısına denk geliyor.Ve yine aynı araştırma gösteriyor ki temizlikte cinsiyet eşitliği ancak 2050’de mümkün!:)

Temizliğe ne kadar vakit ayırsanız da daha bir hafta geçmeden yine her tarafı toz pis içinde görüyorsunuz değil mi? Profesyonel ekibimiz dip köşe ayrıntısıyla temizledikten sonra iddia ediyoruz evinizdeki hava değişecek! Ayrıntılı ev temizliği hizmeti şunları kapsamaktadır:

  1. Genel Odaların ve Salonun Temizliği
  2. Mutfak Temizliği
  3. Banyo ve Tuvalet Temizliği

Temizlikçi, temizlik elemanı, temizlik yardımcısı olarak bilinen hizmetimiz yer yer günlük ev temizliğinde türetilen halk arasında gündelikçi olarakta kullanılmaktadır.Günlük Ev Temizliği hizmetimiz sizlere yaşam alanlarınızı dah sık temizletme fırsatı veriyor.Temizlik ihtiyacınızı haftalık ya da aylık yaptırmak yerine bizimle iletişime geçerek gündelikçi hizmetimizden yararlanarak temizlik hizmetimizi günlük olarakta alabilirsiniz.

Kısacası; Evinizin büyüklüğü, durumuna ve sizin talebiniz doğrultusunda görevlendireceğimiz bir temizlik personelimizin belirlenen süreler içerisinde ev temizliği hizmeti sunması gündelikçi temizlik hizmetidir.

Kayseri’de hemen hemen her bölgeye Ev Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Bu bölgeler; Talas, Belsin, Toki, Köşe, Erkilet, Mimsin, İldem, Beyazşehir, Fevziçakmak ve çok daha fazlası.Kayseri’de Ev Temizliği Hizmeti için hemen bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Temizlik değil, hijyen sunuyoruz!

Bize Ulaşın!

Bir form kadar yakınız. Dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. 

Scroll to Top
Sohbete Başla
Filo Temizlik
👋 Merhaba,
Ev Temizliği ile ilgili bilgi almak ister misiniz?